BINGA-BONGA

Lepa BRENA - serba, VIDEO musicali + TESTI delle canzoni tradotte pure / Teksti pesmi tudi prevedeni

« Older   Newer »
  Share  
BINGA_BONGA
view post Posted on 16/6/2008, 01:09




Evo, Binga-Bonga
peva na italijanskoj TV Mediaseta, Italia 1 u popularnoj kviz emisiji
popularnog Enrica Papija - Sarabanda
pesmu od lepe Brene Miki Mico.

:director.gif: Gledaj video, skoro odmah na pocetku!
:clapping.gif:


:woot_jump.gif: :hysterical.gif: :woot_jump.gif:


Citavu emisiju mozes da vidis ovde, klikni:
http://binga-bonga.forumfree.net/?t=8110581&st=60



Ecco, Binga-Bonga canta la canzone di Lepa Brena Miki Mico in tv in trasmissione Sarabanda di Enrico Papi, Italia 1!
Se vuoi vedere tutta la putnata, clicca sopra!
 
Top
view post Posted on 16/3/2009, 12:13
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,343
Location:
TRIESTE

Status:


LEPA BRENA
Intervju - Chat RTV Slovenija
Ponedeljek, 16. marec 2009


Moderator: Pozdravljeni v spletni klepetalnici MMC-ja. Od 11.30 naprej bo naša gostja legendarna pevka Lepa Brena. Vprašanja že lahko postavljate, njene odgovore bomo prevajali. Vabljeni k sodelovanju.

komsomolec: Dobrodošla v Sloveniji! Nekaj informacij o vaši turneji? Katere pesmi najraje prepevate?
Lepa Brena: Aleksandar Milić in MiligrM bend so obdelali okoli 25 pesmi, ki jih je publika izbrala v 25 letih moje kariere. Narejeni so z novimi sodobnimi aranžmaji.Igrali bomo tudi pesmi z novega albuma, tako da bo lahko publika slišala vse pesmi, ki so jih poslušali že prej. Turnejo smo začeli novembra. V glavnem smo potovali po zahiodni Evropi, še posebej pa se veselim koncerta v Sloveniji po 18 letih. Preprosto ne morem opisati kako se počutim ko se bom po 18 letih ponovno videla s svojo publiko, saj se tega sploh nisem prej nadejala. Zato se zdaj počutim tako dobro, kot še nikoli in to smatram, da je to božanstveni izvor pozitivne energije in sreče za mene. In hvala, da ste vsa ta leta ostali z mano.

mile: Enkratni ste. Bi želeli zapeti v slovenščini, če bi bila dobra pesem?
Lepa Brena: Zakaj pa ne. Okoli 1981 leta smo Sladki greh in jaz že peli nekaj pesmi v slovenskem jeziku in bilo nam je res simpatično.

dado02: Kateri koncert ji je ostal najbolj v spominu, mogoče tisti v Bolgariji?
Lepa Brena: Bilo je veliko koncertov, ki so v mojem spominu ostali v res lepem spominu. Ta na stadionu Levski v Sofiji, pred 80.000 ljudmi, potem koncert v Temišvaru v Romuniji 60.000 ljudi, 17 koncertov v Sava centru v Beogradu, 31 koncertov v Domu sindikata v Beogradu, veliko koncertov v tujini, pa tudi koncerti po glavnih mestih nekdanje Jugoslavije. To so bili vse veliki koncerti, na katerih se je vedno dogajalo nekaj specifičnega.

komsomolec: Kdo je po vašem mnenju največja zvezda popularne glasbe v Jugoslaviji?
Lepa Brena: Ker smo nekoč bili ena država je zdaj to zelo težko reči, mislim, da so največje zvezde pevci, ki so prepeval še v Jugoslaviji. Zdravko Čolić, Oliver Dragojević, za sebe pa še ne vem, me še preverjajo.

dado02: Ali lahko pričakujemo še kakšen film z njo v glavni vlogi?
Lepa Brena: Kako da ne. Imemo pripra vljenih že nekaj scenarijev. Želela bi, da ko se bo turneja končala, da bomo naredili film Hajde da se volimo 4. del, a nas pri tem malo ovira svetovna ekonomska kriza, čeprtav menim, da še vedno nismo rešili krize iz leta 1981 (kakor katera država nekdanjega SFRJ-ja).

anro70: Pozdravljeni Brena.Ste zelo dobra pevka.Zanima pa me zakaj ste se odločili za toliko let zapustiti glasbeno sceno in zakaj ste se odločili po tolikih letih vrniti na odre?
Lepa Brena: V resnici nisem delala nikakršnih velikih načrtov za svojo pavzo niti za svojo vrnitev. Z razpadom SFRJ-ja je razpadel tudi moj trg. Imela sem otroke in družino, časa za trpljenje ni bilo veliko. Bobo in jaz sva se ukvarjala tudi z drugimi rečmi, saj ne želim, da bi bila jaz ali moja družina odvisna od mojega petja. S spreminjanjem gospodarstva in politike, se menja tudi moj položaj do občinstva.

rajkec: ali boš imela letos še kakšen koncert v Sloveniji
Lepa Brena: Načrtujemo še nekoliko koncertov, ki bodo kmalu sledili temu v Ljubljani.

komsomolec: Kako skrbite za svoje telo, za kondicijo in lepoto?
Lepa Brena: Tako kot Madona. Imam zelo strog režim prehrane. Zelo malo pojem mesa, v glavnem se prehranjujem z mediteransko hrano, pijem Simčiča, saj ljubim dobra vina in imam redne treninge, brez katerih ne morem funkcionirati.

miha: Kašno mnenje imate o Ceci? Ali jo poznate osebno?
Lepa Brena: Kako da ne. Jaz sem z vsemi v dobrih odnosih. Tudi Ceca je naša super prijateljica in sodelovka.

rok: Ali vi poznate kakšnega slovenskega glasbenika, ki so bili sicer v Jugoslaviji bolj na stranskem tiru? Bi želeli s kom sodelovati?
Lepa Brena: Zelo slabo poznam slovensko glasbo. vglavnem jo spremljam na Evrovizij in v glavnem je to dobra pop glasba, ki se razlikuje le po jeziku.

dado02: Ali jo srce kdaj zvabi v rojstno Bosno?
Lepa Brena: Zelo pogosto se odpravim tja, saj v Brčkem živijo moji starši in vedno jem čevapčiče in burek kot na ukaz.

dado02: Katera narodna pesem ji je najbolj všeč mogoče tista ,,Prođoh Bosnom kroz gradove"
Lepa Brena: Sem rojena Bosanka in odrasla sem z bosanskim sevdahom. Sicer se je v naši hiši poslušalo vse zvrsti glasbe, a kot vsi otroci, smo tudi mi imeli najraje pop in rock glasbo iz naših prostorov, pa tudi svetovno glasbo.

rok: Vam je kaj žal, da Jugoslavije ni več?
Lepa Brena: Sem zelo zadovoljna ker vsi funkcioniramo kot dobri sosedje. Želim si, da bi vsi narodi živeli srečno, gospodarsko in politično stabilno, da bomo dobri sosedje in da ne bo več pomembno kako nam ime. Vem samo, da nam je danes ime exYu.

zdra: Ste znali igrati tenis, ko ste spoznali Boba?
Lepa Brena: Njega sem spoznala, da me je naučil. torej nisem igrala tenisa. Sem pa se poleg tenisa naučila še veliko drugega, razširil mi je poglede in res predstavlja človeka mojega življenje. Je moški mojih snova.

Moderator: Klepet z Lepo Breno je končan. Najlepša hvala vsem za sodelovanje.
 
Web  Top
divjasvinja
view post Posted on 14/2/2010, 18:27




jeeee. to je slavni interviju z Lepo Breno,meni je odgovorila na dva vprasanja. Kaksna velika slava!
 
Top
view post Posted on 14/2/2010, 23:55
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,343
Location:
TRIESTE

Status:


Jaz pa sem prisla prepozno na chat, skoda! Ciaaaao
 
Web  Top
view post Posted on 26/1/2013, 09:17
Avatar

Amministratrice

Group:
Administrator
Posts:
1,995
Location:
TRIESTE

Status:


c8j-zvezdi
c8j-zvezdi s25-novolec8j-zvezdi

8tb-zvezdi20138tb-zvezdi

c8j-zvezdi5h-lob c8j-zvezdi
c8j-zvezdi

 
Web  Top
view post Posted on 29/12/2013, 22:22
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,343
Location:
TRIESTE

Status:


2628116hnq9lf1zcq
wmt-auguri


CJdP4Lx

auguribbmalidq8

 
Web  Top
view post Posted on 31/12/2015, 13:17
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,343
Location:
TRIESTE

Status:


Srecna Nova Godina 2016
Felice Anno Nuovo 2016
Srecno Novo Leto 2016
Happy New Year 2016


itd-379310

 
Web  Top
36 replies since 27/5/2006, 19:26   6936 views
  Share