BINGA-BONGA

SEGNI ZODIACALI: Con chi vai d'accordo?, HOROSKOPSKA ZNAMENJA: S kom se ujemaš?

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 5/1/2006, 04:08
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Tukaj lahko pisete o znamenjih, s kom se ujemate, ne razumete .....
HEJ, KATERI ZNAK SI?

Qua potete parlare degli segni, con chi vai d'accordo, con chi no....
HEJ, DI CHE SEGNO SEI?



Za to rubriko je zadolzena HANGALA!
Per questa rubrica č responsabile HANGAL!





user posted image....... user posted image....... user posted image....... user posted image....... user posted image
http://binga-bonga.forumfree.net * http://www.papizone.com/casa/casa.html

Edited by BINGA-BONGA - 27/1/2006, 20:06
 
Web  Top
delfinka
view post Posted on 5/1/2006, 14:33




Bom jaz prebila led...sem strelka...koga se naj pazim za kreg, in, kaj bi bilo dobr, da bi bil moj partner, da bi se štekala?smile.gif
 
Top
view post Posted on 5/1/2006, 18:31
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Delfinka,
jaz nisem prav strokovnjak za to, kdo gre skupaj in kdo ne! Bom pa zacela prepisovati iz knjige, vsako znamenje posebej! Mogoce pa ti kdo drug odgovori!
Zivjo....
 
Web  Top
smajcica_
view post Posted on 6/1/2006, 21:31




Bom pa jaz nekaj o sebi povedala!

Sem kozorog s podznakom škorpijon.In za neverjet so mi vodna znamenja pisana na kožo.Najbolje se ujamem z ribico.In to samo zaradi tega,ker sem zelo razneženo bitje,ki se rada crtlam.Imam rada red in zelo sem čustvena.to ribicam prija.zato se z njimi najlepše ujamem.

Imam pa ob sebi leva ,s katerim se že vsa leta borim za pravice.Zelo dobro sodelujeva v poslih in biznisih.Oba sva delavna in marljiva.O sexu pa ne bi govorila,ker tam je prava polomija. sad.gif

Ko pomislim na kozoroga me zmrazi.Pa čeprav sem sama kozoroginja,se s takim znakom ne bi nikoli spuščala ne v delavno razmerje ,še manj pa v ljubezensko.Enostavno ne šiba.mislim pa,da je krivo to,da imam premočan vpliv škorpijona ,ki prenese vse viharje tega sveta.

Moji dve najboljši prijateljici,s katerimi si zaupamo veliko ,sta obe rakici.enostavno se dopolnjujemo z vsem.Kar je prav zanimivo,da je rakica sposobna hodit z mano vštric,potem,ko sem tako hiper aktivna.Ampak zmoreta in sta ob meni že vrsto,vrsto let.Ena je 30 let,druga 15 in zanimivo ,ena se imenuje NADA druga pa NADJA.

Naj povem,da moja najboljša sestra od 2-h ki sta,s katero se najbolje ujamem je rakica.In hec.Imenuje se Nadja.

Zakaj me ta imena spremljajo in zakaj so mi tako naklonjene ženske v znamenju raka,bi pa res rada vedela:)....

Pri moških pa so prijatelji v znamenju bika najbolj zvesti prijatelji.Devičniki se mojega temperamenta bojijo.Z vodnarjem sem vedno v pogovoru dajala vse prav,ker v nasprotnem primeru bi se z njimi na smrt skregala.S škorpijoni sem se pogovarjala samo o suhem sexu:)...ker se več ali manj vsi bojijo,kaj bo rekla žena,ko pride domov.S tehtnico in dvojčkom pa je tako.Če imajo korist od mene bosta tudi onadva kaj pritegnila zame.V nasprotnem primeru nimata nikoli časa.Ostaneta še oven in strelec.Z njimi je pa bilo tako,da smo se v poslu in zajebanciji dobro ujeli.To je pa tudi vse.Za kaj bolj resnega ali konkretnega,kot da so večni nedozoreli fantje.

Z vsemi ostalimi je pa bolj tako.Je pa ni.Z nikomer pa se še nisem skregala.In prav z vsakim sem uspela vzpostavit prijeten pogovor. biggrin.gif tongue.gif

hm..kar izčrpno ane:))...



biggrin.gif ..kako fajn se mi zdi...iz rumene na zeleno..moji najljubši barvi... rolleyes.gif

in najlepše se nanju piše in bere:)...
 
Top
view post Posted on 7/1/2006, 15:53
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Smajcica
Dobro, ko bos ti prisla, bom na hitro spremenila v zeleno cel forum! V redu? wacko.gif

Gremo po vrsti:
Kozorogi ste prevec delavni, ni vam toliko do zabave. Sploh pa moski: opravi dolznosti in ze gre delat al pa v mosko druzbo. Jaz naj bi se parila s Kozorogi wacko.gif , Biki wacko.gif (kurbirji) pa se eno, ne vem! Meni so vsec, moski jasno: Ribice, Biki tudi samo za kratek cas, tako za eno tedensko zabavo, potem pa se zna zgoditi, ce je vec kot en teden, da kdo oblezi mrtev. Dvojcki sploh: mami, oci, moji ex butlni skoraj vsi. Lev, itak. Evo, ti so zame, vsi divjaki in za zabavat.

Kar se tice Rakcev - prevec druzinski, Tehtnice - se zapicijo v nekaj, in tudi ce nimajo prav, nikoli ne priznajo. Device + jaz = vecno tekmovanje. Strelci, sploh ne poznam, Skorpjoni se me bojijo, da ni res, se kar tresejo, nekaj mjavkajo o sexu, ko pa jih jaz prestrelim s pogledom, se umaknejo in imam mir. Vodnarji, ne vem kaj bi rekla, dva poznam, odlicna karakterja, 2 pa prasca do neba. Oven = 1 dolgcas.

Zenske pa so cisto drugacne. Moje prijateljice: Rakica, Devica, potem pa Dvojcki, Levi, Ribice. Kozoroginje niso prevec za laufat z mano okol! Prav zdaj sem imela eno v TS, enih 3 mesece. Me je hotela malo komandirat, se pustim, dokler mi pase, potem pa konec.

Od 8-ih, ki so ostali: eni so za ponucat, eni pa se za to ne!


Edited by BINGA-BONGA - 7/1/2006, 15:56
 
Web  Top
MoonDance
view post Posted on 7/1/2006, 16:20




Jaz sem bikica. wub.gif
Bi rekla, da precej tipicna.

Nekako zaenkrat dobro vozim z devicami, en od fantov je bil skorpijon, pa to ni zame. En je bil kozorog, ki naj bi sel odlicno z menoj, pa to sploh ni bilo to.
Kaj pa vem, moji prijatelji in kolegi so razlicnih znamenj, pa bi tezko potegnila ven kaksen poseben zakljucek. Ljudje so mi zanimivi, vsak po svoje. wink.gif
 
Top
view post Posted on 7/1/2006, 17:08
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Joj MoonDancka, kako si lepo ikonco notri dala! A je Forumova? No, lahko jih menjas. Imam en problem s Smajcico - je pa ni vpisana! Moram razresiti ta problem!

Moje najbolj pridne ucenke so bile Bikice, pocasi so se ucile, toda natancno, medtem ko Levinje hiro in vse narobe!
Ali si ti potem tudi umetniska dusica?
 
Web  Top
MoonDance
view post Posted on 7/1/2006, 17:13




Hvala, Binga-Bonga. Upam, da ne zameris, sem jo nasla na netu. Zanimalo me je se namrec, kaj lahko najdem za svoj vzdevek.
Mogoce imas problem s Smajcico, ker sta menjale nicke? Saj jaz sem tudi dolgo cakala na odobritveni e-mail, samo sem raje pocakala, kot da bi se prej se enkrat logirala, tisto ni pametno. Upam, da bos resila.

Hja, jaz se pocasi ucim, malo odvisno tudi od tega, koliko me dolocena tema zanima.
Lahko bi rekla, da sem tudi neke umetniska dusica, ful rada fotografiram in mislim, da sem dobra v tem. Delam pa za duso.

 
Top
delfinka
view post Posted on 7/1/2006, 17:37




Jza sem tudi umetniška dušica..nekoč bi rada uspela na tem področju..mogoče v zrelih lezin..ko mi ne bo več do divje zabave..bo v tej smeri moja zabava..tongue.gif
 
Top
view post Posted on 7/1/2006, 17:55
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Ja, ne, tako zabavo, kot je tale moja zdaj, ne! Ko nisem vec za v disko, kjer sem cele noci prezivela!

Ja, jasno, s Smajcico sva zakomplicirali. Zdaj se bo ponovno vpisala. Ni ga za prevec srackat, ce ne ves, kaj pritiskat. Mi je dala passwor in nisem mogla vec ven, NIKAKOR! Ugasnila sem pc, prizgala, NIC, spet pod njenim nickom, da je zabranjeno. Potem sem le nekam pritisnila in se izpisala. Ce ne, bi bili mogoce kar nekaj dni brez admina. hahaaa....


CITAZIONE (delfinka @ 7/1/2006, 18:02)
ah..to se pa ja ne more zgoditi...saj maš angela varuha..te po krompirju do rešitve pripelje, če že ne druga:P



Edited by BINGA-BONGA - 28/10/2007, 20:09
 
Web  Top
Maya*
view post Posted on 7/1/2006, 20:09




Jaz sem pa dvojčica rolleyes.gif .... & do zdaj sem se "kliknila" še z vsakim znamenjem rolleyes.gif

Pravijo pa tudi, če če ti je dvojčica partner, ti ni nikol dolgčas - vedno nekaj dogaja, vedno dinamika in nikol ne moreš predvideti, kako te preseneti (včasih tudi negativno). Pravijo torej, če se poročiš z dvojčico, je kot da se poročiš v harem tongue.gif

... in dvojčica naj bi imela partnerja, ki bi jo razumel (kako mene razumeti še meni ni jasno) in ji dajal dovolj svobode (tud tle ne poznam limita).... zraven tega pa naj bi njen partner bil dokaj na "realnih tleh", ker dvojčica je kar naprej nekje in jo je treba včasih dobro prizemljit....

To so neka splošna gledanja.... vse je odvisno še od drugih aspektov, okoliščin, situacij.... imam res dobrega prijatelja dvojčka in pravijo, da imava neke vsebnosti zelo podobne (mogoče tud zato, ker je moj "teacher")....

Skratka, če vemo, kdo smo in vemo, kaj želimo, pol "dobimo" partnerja, ki "usteza" nam samim - pa ne glede na horoskopno znamenje tongue.gif
 
Top
view post Posted on 7/1/2006, 21:35
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Ja, Majci, ne vem, ce glih tko!
Poznam Dvojcice (mama + 2 prijateljce), ki niso take popotne duse, se bolj doma drzijo in komandirajo. Kar se pa zivahnosti tice, je pa edino zensko znamenje, ki je bolj mirno, no 2 sta, Bik in pa Tehtnica, ta pa je mirna. Vse pa zavisi, ali je oseba juzna ali severna. To je to.
 
Web  Top
view post Posted on 7/1/2006, 22:43
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


CITAZIONE (kokica @ 7/1/2006, 22:23)
Jaz sem pa ovnica...... :woot:

In zdej Koki?
Kakor poznam nekatere zenske Ovenice, pustijo partnerju ogromno prostosti, tudi same jo hocejo. Prav razlicno od mene! Jaz pa vse zaprem in hocem, da mislijo tudi po moje, torej pametno!
:rolleyes:
CITAZIONE (kokica @ 7/1/2006, 22:46)
Ja, nč...hočem rečt, da sem ena taka trmasta ovnica..... :lol:

Svoboda v partnerstvu mora bit, saj ni to zapor.....pa naj človek misli po svoje, čeprav ga jaz kot ovnica "skoraj" vedno obrnem, da misli po moje..... :) :woot:

Hehehe, malo heca.....Ne, veza je tudi svoboda....drugače se naveličaš eden drugega, ne? :B):

Jaz ne. Sem tako ljubosumna, da ce ga ni 1 uro, ze razmisljam kje je! Poglej Alefa! Jest bi mu, ce bi bla zena, ze glavo utsekala!
CITAZIONE (kokica @ 7/1/2006, 23:00)
Ma, ne no.... :o: Če 1 uro zamuja je ziher šel s kolegi na pivo..... ;)

Ja, Binga, kakšen bi pa potem bil brez glave????? Lep že ne......hehehe :woot:

..ahahaa.. upam, da ne bo bral..... dobr, lep ne bi bil, ampak pameten pa malo bolj!... ahahaaaa...
CITAZIONE (kokica @ 7/1/2006, 23:15)
Me je kar strah kaj bo rekel, ko bo videl, da sva ga obglavile....... :o: :D



Edited by BINGA-BONGA - 28/10/2007, 20:15
 
Web  Top
view post Posted on 7/1/2006, 23:20
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


user posted image ALEFCEK, tole ti s KOKICO pudarjama!


(Koki, bos vidla, se bo kr scediu!)
 
Web  Top
Maya*
view post Posted on 8/1/2006, 13:47




BB! Ja? In kaj sem jaz - severna al južna?

Ja, severna, ne! rolleyes.gif

Edited by BINGA-BONGA - 8/1/2006, 16:28
 
Top
141 replies since 5/1/2006, 04:08   3296 views
  Share