BINGA-BONGA

SEGNI ZODIACALI CINESI, KITAJSKA ZNAMENJA

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 4/1/2006, 18:35
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


LETOS BO LETO PSA!
Pes je lahko zvest, hudoben, bolan, priden - vse to pa zavisi, kaksen jne njegov gospodar. Najslabse se bo godilo Zmajem, kajti Pes + Zmaj = srajne odnos!
Zmaj je frfotav, psu pa ni vsec blisc in krancljanje, zato bomo delezni velikih nepravicnih kritik.

user posted image




KAKO SE BO POCUTIL ZMAJ v letu Psa:
Zmaji pricakujemo tezko leto z nepricakovanimi problemi. Spopadom in nesoglasjem se lahko izognemo tako, da zamenjamo okolje, oziroma da posredujejo zaupni sodelavci.

No, jaz bom povedala nazaj, kar jim gre! Kdo pa bo koga bolj ugriznil bomo pa videli!
Evo, komaj cakam, da se to leto iztece! ... noc...

user posted image





KAKO SE BO POCUTILA PODGANA v letu Psa:
Neprijetno leto in nesreca nikdar ne prihaja sama. Neprijetne novice vas lahko presenetijo na potovanju, tako da ne morejo vplivati na tok dogajanja. Prevec neurejenih zadev vas obremenjuje. Bodite POTRPEZLJIVI IN PREVIDNI!


user posted image
 
Web  Top
delfinka
view post Posted on 5/1/2006, 14:35




huh....1983 je podgana, če ne ne motim...oz, ne...merjasec je bojda..kaj pa za merjasca velja?
 
Top
view post Posted on 5/1/2006, 18:25
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


KAKO SE BO POCUTIL MERJASEC v letu Psa:
Razocaranja zaradi prevelikega pricakovanja. Tezave zaradi spregledanih napak in slabe presoje. Previdnost in posluh za dobro kritiko!
user posted image

Ne sekiraj se Delfinka, vsem kaze to leto bolj tako....





user posted image....... user posted image....... user posted image....... user posted image....... user posted image
http://binga-bonga.forumfree.net * http://www.papizone.com/casa/casa.html


Edited by BINGA-BONGA - 7/1/2006, 14:23
 
Web  Top
smajcica_
view post Posted on 5/1/2006, 22:54




I kako se bosta počutila KONJ in TIGER?
In OPICA in TIGER?
IN KONJ in PES?
 
Top
MoonDance
view post Posted on 5/1/2006, 23:04




O, kje si pa nasla te razlage? Jaz sem po kitajskem opica, me prav zanima...
 
Top
delfinka
view post Posted on 5/1/2006, 23:07




Ojeaa...mislim da se več za nič ne splača sekirati..ker vse še samo poslabšaš-.-itak gre vse naprej pa je bolje če več narediš na tem, da je pol toliko bolje..gremo se upirat;)
 
Top
view post Posted on 5/1/2006, 23:43
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Delfinka, tudi jaz sem imela to tvojo Ikonco, ker nisem mogla moje dat notri! Lepa ne, sploh do zdaj imamo same lepe!


KAKO SE BO POCUTILA OPICA v letu PSA:
Tezko leto zavozenih nacrtov in neizpolnjenih obljub. Denarne izgube, toda spoznanje pravih prijateljev in odkritje storjenih napak. Razocaranja.
user posted image


MoonDancka, ne se sekirati, za vse je to Pasje leto! Vsi imamo isto srajne na vidiku!


Edited by BINGA-BONGA - 5/1/2006, 23:46
 
Web  Top
delfinka
view post Posted on 5/1/2006, 23:53




BonGA
Meni je tudi ful lepa..Vsaj tukaj sexy zgledam tongue.gif Sem se nakj trudila, pa mi ni uspelo moje slike not dati..pa sem se kar s to zadovoljila biggrin.gif

Vidim da majo kar vi neko smolo, težave in izgube..se bomo poglihali sad.gif




vsi smo dobesedno na psu:) LOL
 
Top
view post Posted on 6/1/2006, 00:06
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Delfi,
pojdi si precitat pri Vprasanja za Bingo, povedala sem, kako se dajo notri Ikonce + slike! Cisto enostavno! Pa paziti moras, ker imas dve pikci zapritisnit. Ce hoces pc-ikonco, nisi niti pritisnila zgornje pikce, ce pa hoces svojo, pa moras. Tam si precitaj!



KAKO SE BO POCUTIL KONJ v letu Psa:
Studijsko in poklicno uspesno, toda tudi druzinske razprtije ali odhod ljubljene osebe. Brez zdravstvenih nevsecnosti ali financnih neuspehov.
user posted image

Ja no, Smajcica, Konju gre bolje, zato ker je tako kot Pes delaven in mu ni do velike zabave.


Edited by BINGA-BONGA - 6/1/2006, 00:12
 
Web  Top
smajcica_
view post Posted on 6/1/2006, 20:52




Hvala za odgovor.

jaz sem ognjeni konj.In resnično upam,da bom to leto uspešno zaključila študije.In upam,da moja ljubljena oseba ne oddide.

Zanima me,kako se konj in tiger ujemata v partnerstvu?
 
Top
view post Posted on 6/1/2006, 20:57
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Smajcica! Zakaj imas dva nicka, ali ni bolje samo tisti brez crtice?

Bom tudi napisala vsa znamenja, kdo gre s kom.... zdaj se druge stvari urejam! A ti je vsec ta podlaga, temno rdeca? Ja, lepo za videti, toda za citat
, ne!
 
Web  Top
kokica
view post Posted on 6/1/2006, 21:01




Po kitajskem horoskopu podgana, asc pa konj. huh.gif
 
Top
view post Posted on 6/1/2006, 21:04
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


JA, NO, mas ze gor napisan, ne! Ne vem, kdo sanja o podznakih v kitajskem horoskopu! To mi je tuidi Free al kdo reku? Tu si lahko al les, voda, ogenj.... Bom vse napisala!
 
Web  Top
smajcica_
view post Posted on 6/1/2006, 21:09




QUOTE (BINGA-BONGA @ 6/1/2006, 20:57)
Smajcica! Zakaj imas dva nicka, ali ni bolje samo tisti brez crtice?

Bom tudi napisala vsa znamenja, kdo gre s kom.... zdaj se druge stvari urejam! A ti je vsec ta podlaga, temno rdeca? Ja, lepo za videti, toda za citat
, ne!

Hehe se mi zdi,da se sprehajam po mavričnem forumu biggrin.gif

Rdeča je težka za čitat.Ta rumena se mi zdi boljša.

razlago o mojem niku imaš na prejšnjem postu na strani o šloganju.Da se ne ponavljam.

O kitajskem horoskopu bolj malo vem,zato me zanima mal več kdo ,pa kaj,pa zakaj.
 
Top
view post Posted on 6/1/2006, 21:18
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Ves, je 100 moznosti, kako oblikovati Forum. Potem je se crn s srebrnim, kot tisti prejsnji bordo! Vse lepo, tudi tale4 snezni je lep, samo ce pa kaj isces in citas, pa je tisti plavi prvi najboljsi! Zdaj ga bom spremenila nazaj!

O znamenjih bom vse pisala! Zdaj se polno tega delam. A si videla chat?
 
Web  Top
38 replies since 4/1/2006, 18:33   1131 views
  Share