BINGA-BONGA

AMANDA LEAR - THE BEST , VIDEO musicali + TESTI delle canzoni / Teksti pesmi

« Older   Newer »
  Share  
icon12  view post Posted on 14/10/2006, 17:32
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


:ani_congrats.gif:
:bravo116sh.gif:AMANDA :stellinina7er.gif: LEAR :bravo116sh.gif:



:stellinina7er.gif: Queen Of Chinatown :stellinina7er.gif:




Che felicità! Ho trovato i VIDEO di
GRANDISSIMA, BELLISSIMA, ORIGINALISSIMA, SPIRITOSISSIMA, INTELLIGENTISSIMA .....


:stellinina7er.gif: AMANDA LEAR :stellinina7er.gif:




Kaksno veselje! Nasla sem video
VELIKANSKE, PRELEPE, ORIGINALNE, DUHOVITE, INTELIGENTNE....


:stellinina7er.gif: AMANDE LEAR
:stellinina7er.gif:



Edited by BINGA-BONGA - 30/7/2007, 01:47
 
Web  Top
view post Posted on 14/10/2006, 17:51
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


:bravo116sh.gif: :ani_congrats.gif: :bravo116sh.gif:
:stellinina7er.gif: Tomorrow :stellinina7er.gif:



:graziear2.gif: :clapping.gif: :graziear2.gif:

 
Web  Top
MARSA
view post Posted on 14/10/2006, 18:03




:stellinina7er.gif: Hollywood Is Just A Dream :stellinina7er.gif:
Trasmissioni sulla RETE 4





:clapping.gif: Guardavo quelle trasmissioni bellissime! :tv_happy.gif:

 
Top
view post Posted on 14/10/2006, 18:12
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:



:winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif: GRAMMY :winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif: :winner_first_h4h.gif:

:stellinina7er.gif: Follow Me :stellinina7er.gif:



Live at La Fièvre Du Disco 1995

:bravo116sh.gif: :ani_congrats.gif: :bravo116sh.gif:




:icon1_onfire.gif: La mia canzone preferita! :icon1_onfire.gif:



Edited by BINGA-BONGA - 30/7/2007, 01:52
 
Web  Top
MARSA
view post Posted on 14/10/2006, 18:21




:bravo116sh.gif: :bravo116sh.gif: :bravo116sh.gif:
:stellinina7er.gif: Blue Tango :stellinina7er.gif:
Ma Che de' Amanda 1983
Mediaset Rete4





Mi viene da :crying15vi.gif: perchè adesso non ci sono più le trasmissioni bellissimi come una volta! :brucelee.gif:

:stellinina7er.gif: PER I RESPONSABILI DI MEDIASET!!! :stellinina7er.gif:

Fatte le repliche delle trasmissioni di:
AMANDA LEAR
SARABANDA
LA RUOTA DELLA FORTUNA
GIOCO DELLE COPPIE
BRUTTO ANATROCOLO
SCHERZI A PARTE con Lorella e Marco!


Edited by BINGA-BONGA - 30/7/2007, 02:04
 
Top
view post Posted on 14/10/2006, 22:15
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


:stellinina7er.gif: Blood and Honey :stellinina7er.gif:

 
Web  Top
view post Posted on 15/10/2006, 00:27
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


:stellinina7er.gif:
Lili Marleen




:bravo116sh.gif: :ani_congrats.gif: :bravo116sh.gif:



Edited by BINGA-BONGA - 30/7/2007, 02:15
 
Web  Top
view post Posted on 21/12/2006, 16:48
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


:director.gif: Heeej grande NOTIZIA

OGGI VI PORTO L'INTERVISTA CON

:stellinina7er.gif: AMANDA LEAR :stellinina7er.gif:


:punk.gif:

 
Web  Top
stellinasole
view post Posted on 21/12/2006, 17:33




Super pa še kakšno fotko od njenega luštnega tipa :punk.gif:
 
Top
view post Posted on 21/12/2006, 17:48
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Zaenkrat imam rezerviran intervju. Zdajle grem! Bom videla, kako bo!


Stellina dice:
Super, porta anche qualche foto del suo bel amoroso.


Io: Adesso ho prenotato l'intervista. Adesso vado. Vedrò come andrà!

STELLINA!
Ma perchàè tu non scrivi in 2 lingue??? :brucelee.gif:


:ciao.gif: :punk.gif:
 
Web  Top
view post Posted on 22/12/2006, 17:24
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


:stellinina7er.gif: Intervju z Amando Lear :stellinina7er.gif:

:graziear2.gif:



Z odgovornim prijaznim gospodom nekega slovenskega Casinòja za spektakle sem se zmenila za intervju z Amando. Ko sem ob 20,20 prisla je bila prav na vecerji.

Ob 21. uri se je pricel koncert Marthe Reeves in je trajal 1 uro. Pride Amanda in njen zarocenec Manuel Casella in se vsedeta za mizico pred menoj. Nisem vedela, da bo ona samo Bingo napovedovala in nic pela. Pa dobro, sem vesela, da sem jo spoznala, kajti spoznala sem ze vse tiste VIP, ki so mi vsec, razen: Caterine Caselli in Adriana Celentana. Amanda je pa itak moja najpriljubljenejsa.

Med pavzo od 22-ih do 22-30 daje avtograme, se slika z ljudmi .... V resnici je taksna, kot jo poznamo s TV. No, da se to povem: je isto velika kot jaz in ima samo kaksnih 5 kg manj kot jaz. Oblecena je bila v crno lepo vecerno obleko, dolgo jakno z zlatimi blescicami, lakaste crne salonarje in zlato torbico.


image



Prisedem in jo vprasam za intervju .... da, po Bingu. Izrecem ji komplimente, cestitke .... Povem, da sem posnela njene cudovite oddaje "Brutto anatrocolo" - Italia1, ki jih je vodila skupaj z Markom Balestri.

Amanda: In zakaj niste prisli gledat te oddaje, ki je bila res prekrasna?
Jaz: Takrat se nisem vedela, da se lahko pride kot gledalec na oddajo. Povem da imam skoraj vse njene kasete, toda na zalost so se mi spopale in jih ne morem vec poslusati. Da sem kupila njen dvojni CD, toda iste stare pesmi niso iste, ker so snemane v tehno stilu, vse kompljutersko in da to mi ni vsec!!!
Amanda: Zdaj je v Nemciji izlel moj CD, spomladi pa bo tudi v Italiji.

Potem se govoriva nekaj, toda ze je morala iti na sceno... nadaljevanje sledi!


image



Domani ci sarà pure in italiano!

Edited by BINGA-BONGA - 27/12/2006, 16:48
 
Web  Top
view post Posted on 22/12/2006, 22:59
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


... nadaljevanje ....


Bingo se zacne: Napovedovalka ima na svoji desni Manuela, na levi Amando. Zdaj pa ....


:stellinina7er.gif: SRAMOTA :stellinina7er.gif:

Sem napisala pritozbo tudi v knjigo gostov!



Zacne riniti v Amandinega fanta, se ga skoraj dotika, on se umika, Amanda ostaja zadaj. Napovedovalka (Slovenka) ji kaze hrbet in vso pozornost poklanja Manuelu. Ta govori stevilke tudi v slovenscini. Ko pride npr. st. 16 ali 76 rece Amandi, da naj to v slovenscini ponovi. Manuelu pa daje st. 3, 5, 10 .... Sramota tudi zato, ker ji sploh ni pustila do besede. Rinila je v Manuela, Amanda pa je zadaj stala kot en kipec!


image



Nato sledijo vprasanja:
Amanda:
Letos sem posnela film. Pred tednom sem bila v Moskvi in pela na velikanskem trgu polnem ljudi, ki ti ploskajo in so navduseni. Rada sem na odru, raje kot na tv. Zdaj pa se posvecam risanju. Imela sem razstave v New Yorku .... no, vsepovsod in ljudje so zaceli kupovati moje slike, kar mi je v zadoscenje. Z risanjem izrazim svoja pocutja, samo sebe.

Za leto 2007 imam ze program, delam veliko. Kot sem ze rekla, izide moj novi CD z naslovom Love! Potem pa koncerti ...

Zelo rada jem sladkarije, panetone je odlicen! Veliko zapravim za nakupe, Manuel pravi, da sem zapravljivka. Ja, kot vse zenske. Zdaj gre Manuel na smucanje jaz pa imam drugo delo. Tudi on ima vse polno oblacil. Danes so moski bolj zrihtani, oblacijo se po modi, mazejo se s kremami, nadevajo si uhane, tetoviranja.... Doma pa nisem nic namazana, oblecena preprosto.

Ne igram slot masin. Nekajkrat sem igrala in izgubila. Niso mi vsec igre na sreco.

Ko so izbirali kandidate za Isola dei famosi nisem priporocila Manuela, obratno, najraje bi, da ne bi sel. Rekla sem mu, naj se znajde kakor se hoce. Tam so bile tudi zenske in .... Zdaj pa gre on za en teden na smucanje, jaz pa imam veliko dela.

Manuel Casella (Sodeloval pri znani oddaji Isola dei famosi):
Vesel sem, da sem sodeloval pri tej oddaji. Nova izkusnja.

Na Amandi mi ugaja predvsem njej velikanski smisel za humor. Vsec so mi duhovite zenske. Potem pa se to, da je tako normalna, naravna. Cenim njeno risanje, odlicno rise, zelo lepe slike.


Polurno zrebanje se zakljuci. Grem v recepcijo, Amanda se preoblece v kavbojke, dolg drap plasc, nadane si velika ocala s plavimi stekli in pred vrati z Manuelom cakata njuno vozilo. Zahvalim se, ji/jima zelim vse lepo, veliko srece, vsega lepega. Nasvidenje ....

image


:punk.gif: :graziear2.gif: :flowers2.gif:

 
Web  Top
james. blond
view post Posted on 23/12/2006, 01:05




:yikes.gif: nemoj Binga :hysterical.gif: ko blizankinje! :clapping.gif:
 
Top
view post Posted on 23/12/2006, 01:30
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


Ho conosciuto la grandissima / Spoznala sem velikansko
al un Casinò sloveno
Giovedì, 21. dicembre 2006


:stellinina7er.gif: AMANDA LEAR :stellinina7er.gif:


image

Amanda Lear, Manuel Casella, Binga

Segue ... sledi!



Edited by BINGA-BONGA - 27/12/2006, 16:49
 
Web  Top
view post Posted on 23/12/2006, 13:42
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


:stellinina7er.gif: L’intervista con Amanda Lear :stellinina7er.gif:



Ho parlato con il gentile signore che è responsabile per gli eventi del Casinò, riguardando l’intervista con Amanda Lear. Sono arrivata alle 20,30 e lei era proprio in cena.

Alle 21 ha cominciato il concerto di Martha Reeves e durava 1 ora. Vengono Amanda con il suo fidanzato Manuel Casella e si siedono dietro un tavolino proprio davanti me. Non sapevo che Lei deve solo presentare il gioco Bingo e non cantare. Ma son contenta lo stesso, perché l’ho conosciuta. Ho conosciuto tutti i VIP che mi piaccino, tranne ancora: Caterina Caselli ed Adriano Cementano. Amanda Lear è la mia favorita.

Durante la pauza dalle 22 – 22,30 firma le dedice alla gente e fa le foto con loro …. In realtà è proprio così, come la conosciamo dalla tv. Devo aggiungere: è alta come me, solo ha 5 kg di meno. Era vestita in un bel vestito da sera con una giacca lunga con le perline dorate, aveva le scarpe decolte laccate e una borsetta dorata.


image



Mi siedo accanto e chiedo per un’intervista …. Sì, dopo il Bingo. Faccio i miei complimenti, auguri … Dico che ho registrato le sue bellissime trasmissioni “Brutto anatroccolo” – Italia 1, con Marco Balestri.

Amanda:
E perché non è arrivata a vedere la trasmissione, erano veramente bellissime?
Io:
Quella volta non sapevo ancora che si può venire alla trasmissione come visitatore. Dico che ho quasi tutte le sue cassette, ma purtroppo si sono incollate e non posso più ascoltarle. Ho comprato pure il nuovo CD, ma le stesse canzoni vecchie non sono le stesse, sono registrate in un stile techno, tutto fatto con compiuter e per cui non mi piacciono.
Amanda:
Adesso è uscito il mio nuovo CD in Germania, in primavera uscirà pure in Italia.

Dopo abbiamo parlato ancora qualcosa, ma doveva andare sul palco …. Continua!


Edited by BINGA-BONGA - 27/12/2006, 16:50
 
Web  Top
36 replies since 14/10/2006, 17:32   2532 views
  Share